Pokyny k finalizaci předregistrovaných žádostí o oddlužení po 1.6.2019

Pokyny k finalizaci předregistrovaných žádostí o oddlužení po 1.6.2019

Na www.BankrotOnline.cz byla otevřena finalizace žádostí o oddlužení k podání po 1.6.2019. Pro kompletaci žádostí předregistrovaných na portálu před tímto datem postupujte následujícím způsobem:

 • Přihlaste se k vašemu uživatelskému účtu zde. Přihlašovacím jménem je váš e-mail, přihlašovacím heslem heslo, které jste si zadali při vytvoření vašeho uživatelského účtu. Pokud jej neznáte, lze jej obnovit kliknutím na tento odkaz.

 • V sekci Moje žádosti vyhledejte vaši registraci a u této klikněte na ikonu tužky (Pokračovat), přes kterou se dostanete zpět do formuláře vaší žádosti.

 • Proklikejte se znovu jednotlivými kroky formuláře a zkontrolujte, zda jsou zadané údaje aktuální. K tomu dále doplňte:
  1. v kroku 5 (Dluhy) údaje o alespoň dvou vašich dluzích.

  2. v kroku 6 (Minulé příjmy) údaje o vašich minulých příjmech za období od 1.5.2018 do 30.4.2019, např. mzda v zaměstnání, důchod, rodičovský příspěvek, podpora v nezaměstnanosti, příjmy z podnikání apod. Pokud jste již minulé příjmy částečně vyplnili, doplňte pouze vaše příjmy za chybějící období. V případě, že jste žádné příjmy nepobírali, zadejte v položce Druh příjmu možnost 'bez příjmu' a doplňte období od-do, po které jste žádný příjem nedostávali.

  3. v kroku 7 (Budoucí příjmy) údaje o vašich budoucích příjmech, pokud jste je doposud nezadali, např. mzda v zaměstnání, důchod, rodičovský příspěvek, podpora v nezaměstnanosti, příjmy z podnikání apod.

  4. v kroku 11 (Dokumentace) nahrajte chybějící dokumentaci. Pokud nemáte možnost dokumentaci nafotit nebo naskenovat, pošlete nám ji poštou. K náležitostem dokladů viz také:
   Jak mám doložit minulé příjmy pro oddlužení?
   Jak mám doložit budoucí příjmy pro oddlužení?
 • Po kontrole a doplnění údajů se žádostí proklikejte do konce, žádost finalizujete a odešlete k dokončení. Následně bude z naší strany provedena kontrola správnosti zadaných údajů a vygenerována dokumentace nutná pro podání žádosti na insolvenční soud.

V případě, že byste ke kompletaci žádosti potřebovali jakoukoliv asistenci, kontaktujte nás.


KOMPLETOVAT ŽÁDOST