Informace k podávání žádostí o oddlužení po 1.6.2019

Informace k podávání žádostí po 1.6.2019

Portál BankrotOnline.cz je již plně přizpůsoben k podávání žádostí o oddlužení po 1.6.2019. Předpřipravte si svoji žádost již nyní a vstupte do oddlužení s novými podmínkami již v červnu tohoto roku.

1.6.2019 vstupuje v platnost novela insolvenčního zákona, která zjednodušší podmínky pro žadatele o vstup do oddlužení. Žadatelé již např. nebudou muset dokládat seznam svých dluhů (komu a kolik dluží), sníží se minimální měsíční splátka dluhu, seniorům a osobám se zdravotním postižení se zkrátí povinná doba splácení dluhu na tři roky.

Naše online formuláře jsou již pro zadávání žádostí o oddlužení po tomto datu plně přizpůsobeny. S ohledem na předpokládaný zájem nových žadatelů po 1.6. doporučujeme si žádost předpřipravit již nyní tak, aby mohla být na insolvenční soud podána bezodkladně po nabytí účinnosti novely.

Zájemce o oddlužení, kteří již u nás mají předregistrované žádosti z minulých měsíců, budeme automaticky kontaktovat v druhé polovině měsíce května tak, aby jejich žádosti mohly být finalizovány a odeslány na soud v průběhu června.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

PODAT ŽÁDOST