Informace k nouzové situaci při koronaviru

Informace k nouzové situaci při koronaviru

V souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem při koronaviru informujeme, že služby našeho portálu jsou nadále poskytovány v plném rozsahu. Pro bezproblémové vyřizování máme přesto několik doporučení, které mohou napomoci k rychlejšímu zpracování vašich případů.

 

  • Aktuálně evidujeme zpoždění na straně České pošty s doručováním zasílaných poštovních zásilek. Pro urychlení dodání doporučujeme zasílat poštovní zásilky v režimu tzv. zrychleného doručení (o toto požádejte na České poště), a to přímo na naši pobočku Čížek & Partneři advokátní kancelář s.r.o., Pražská 132/4, 460 01 Liberec.

  • Dokumentaci nám pro urychlení můžete dodat i v elektronické podobě převedené tzv. autorizovanou konverzí. Pro konverzi požádejte na kterémkoliv CzechPointu (např. na poště) o převod podepsaných dokumentů do elektronické podoby tzv. autorizovanou konverzí s uložením do úschovny (každý dokument zvlášť, nesmí být do jednoho souboru!). Po provedení konverze vám pracovník CzechPointu vydá potvrzení o provedení konverze, které naskenujte/nafoťte a pošlete nám e-mailem, dokumenty si zde obratem stáhneme. Odpadne tak nutnost jejich zasílání poštou.

  • Pro osobní jednání preferujeme aktuálně online videokoference. Máte-li zájem o schůzku s námi, zavolejte nám nebo zašlete na info@bankrotonline.cz požadovaný termín setkání. Pošleme vám odkaz na připojení k online schůzce, která je bezplatná a může být vyřízena z pohodlí vašeho domova. Pro připojení ke schůzce vám stačí jakékoliv PC nebo mobilní telefon s internetem.

  • Veškerou dokumentaci, kterou zpracováváme v průběhu vašeho oddlužení, máte i nadále plně k dispozici v elektronické podobě online na www.BankrotOnline.cz - Moje oddlužení - Dokumentace.

Přejeme vám i vašim blízkým pevné zdraví, v případě potřeby vám zůstáváme nadále plně k dispozici.